•  

    0 532 241 66 08

  •  

    zeytinciorhan59@gmail.com

Hakkımızda

Güre, Zeytinci Orhan Kimdir?

Zeytinci Orhan Güre' de 2010 yılında zeytin satışlarına Ege'nin en seçkin zeytin markalarını bir araya getirerek satış ve pazarlamasını yapan zeytin , zeytinyağı firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne kadar çalıştığı tüm markalar tescillenmiş, patent sahibi, tarım ve sağlık bakanlığının onayından geçmiş olan ve Edremit Körfezinin en iyi seçkin markalarıdır. 

Zeytici Orhan ; hangi zeytin ürününü alacağım diye soranlar için en iyi zeytin ürünlerinin toplandığı yerdir. Zeytin başkenti olan Edremit Körfezi'nde ki zeytin ürünlerimiz dışında, karadut pekmezi, şurubu, reçeli ve karadut suyu gibi ürünlerle birlikte, aromalı ve kokulu sağlıklı zeytinyağı sabunlarımız da satışımızda mevcuttur. 

Ev yapımı ürünler, salçalar erişteler gibi bir çok doğal katkısız gıda maddesini de bizde bulabilirsiniz. Müşterilimiz için hazırladığımız bahçemizde bir yandan alışveriş yaparken buz gibi karadut suyumuzdan içebilir kamelyalarımızın altında güzel bir keyif te yapabilirsiniz.
Bir aile şirketi olan Zeytinci Orhan; Güleryüzlü ve Kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerini, Edremit'in en sağlıklı ve lezzetli zeytin ve zeytin ürünlerini sunmak için bekliyor.